Sekcja piłki nożnej kobiet

Piłka nożna jest sportem, który pozwala na rozwój fizyczny całego ciała i umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu kondycji fizycznej, a jednocześnie zapewnia dużą dawkę dobrej zabawy. Sekcja umożliwia profesjonalne treningi i rywalizację zarówno w zawodach akademickich, jak i w ramach rozgrywek w ligach państwowych.

Trener sekcji Maria Wąsowska

Zawody i osiągnięcia

Zawodniczki co roku startują w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza, Akademickich Mistrzostwach Polski, a także w II lidze państwowej na trawie i ekstralidze futsalu.

Sekcja może pochwalić się awansem do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet w sezonie 2015/2016. Piłkarki zajęły także V miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet U 18 (w sezonie 2015/2016) i U 16 (w sezonie 2014/2015).

W sezonie 2015/2016 Katarzyna Włodarczyk była regularnie powoływana do Reprezentacji Polski U 17 i na konsultację szkoleniową Reprezentacji U19

Przyjdź na trening

Serdecznie zapraszamy studentki, które już wcześniej trenowały piłkę nożną oraz te, które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Sekcja prowadzi nabór ciągły. Przed przyjściem na trening prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem.

Do kontaktu zapraszamy wszystkie studentki, które prezentują wysoki poziom koordynacji ruchowej, są pasjonatkami piłki nożnej i pragną zaangażować się w treningi. Mile widziane jest również doświadczenie piłkarskie.

Treningi

wtorek, środa, czwartek
Hala CSiR UW, ul. Banacha 2A

Zajęcia prowadzone są również na boiskach z trawą naturalną i sztuczną w różnych częściach Warszawy.

Kontakt

Trener Maria Wąsowska
e-mail: m_wasowska@wp.pl

Zapraszamy na stronę www.kuazsuw.futbolowo.pl i na Facebooka sekcji KU AZS UW