Sekcja piłki siatkowej kobiet

Zawody i osiągnięcia

Sekcja siatkarska startuje m. in. w Akademickich Mistrzostwach Mazowsza w I i II lidze, w Akademickich Mistrzostwach  Polski, w Mistrzostwach Polski AZS i w Turnieju Kopernikańskim w Toruniu. Najlepsze zawodniczki mają także możliwość startu w Akademickich Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej

Zawodniczki sekcji w ostatnim czasie mogą pochwalić się XIII miejscem w Akademickich Mistrzostwach Polskich na Hali oraz II miejscem w Turnieju Kopernikańskim w Toruniu.

Przyjdź na trening

Jeśli jesteś sprawna fizycznie, masz ochotę regularnie ćwiczyć, a technika siatkarska nie jest ci obca, to koniecznie przyjdź na trening!

II zespół zaprasza studentki, które posiadają podstawowe umiejętności siatkarskie – technika indywidualna na poziomie SKS LO.
I zespół zaprasza studentki, które grają lub w przeszłości grały w rozgrywkach PZPS na poziomie centralnym lub trenowały w klubach młodzieżowych do wieku juniorki, ewentualnie kadetki.

Szczególnie zapraszamy wszystkie grające w siatkówkę STUDENTKI  I ROKU na treningi 2 zespołu w celu przygotowania się do odbywającej się już w listopadzie VARSOWIADY (międzyuczelnianych zawodów studentów I roku).

Treningi

II zespół:

poniedziałek i czwartek godz.  17.45-19.45, hala CSiR UW ul. Banacha 2a

I zespół:

poniedziałek i czwartek godz. 20.00-22.00, hala CSiR UW ul. Banacha 2a
środa 20.30-22.00, hala WZ UW, ul. Szturmowa 1/3

Kontakt

Trener Łukasz Kleczaj
e-mail: l.kleczaj2@uw.edu.pl