Sekcja piłki siatkowej mężczyzn

Zapraszam wszystkich trenujących w klubach jak i sprawnych po sks-ach siatkarskich w Liceach na treningi sprawdzające umiejętności i przydatność do jednego z dwóch zespołów. Poprzez regularne uczestnictwo w zajęciach sekcji studenci kształtują swój charakter, zawiązują przyjaźnie i pogłębiają swoją miłość do siatkówki  .Regularne zajęcia siatkarskie i współzawodnictwo podczas meczy podnoszą umiejętności techniczne oraz sprawność fizyczną zawodników.

Trener sekcji

Katarzyna Wysocka-Cywińska

Zawody i osiągnięcia

Siatkarze UW startują m. in. w Akademickich Mistrzostwach Mazowsza w I i II lidze, w Akademickich Mistrzostwach  Polski, w Mistrzostwach Polski AZS i w Turnieju Kopernikańskim w Toruniu. Najlepsi zawodnicy mają także możliwość startu w Akademickich Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej.

Przyjdź na trening

Jeśli posiadasz umiejętności siatkarskie (wyższe niż w grupach zaawansowanych WF) to koniecznie przyjdź na trening. O wstąpieniu do sekcji zadecyduje trener po sprawdzeniu umiejętności zawodników.

II zespół szuka i zaprasza studentów, którzy posiadają bardzo dobre umiejętności siatkarskie – technika indywidualna na poziomie SKS LO, grupy zaawansowane na UW to za mało

I zespół zaprasza studentów, którzy  grają lub w przeszłości grali w rozgrywkach PZPS na poziomie centralnym lub trenowali w klubach młodzieżowych do wieku juniorskiego, ewentualnie kadeta.

Szczególnie zapraszamy wszystkich grających w siatkówkę STUDENTÓW  I ROKU na treningi 2 zespołu w celu przygotowania się do zawodów dedykowanych tylko ‘pierwszakom” odbywających się już w listopadzie VARSOWIADY (międzyuczelnianych zawodów studentów I roku).

Treningi

I zespół

Poniedziałek 18.30-20.30, WZ UW ul. Szturmowa 1/3

wtorek 20.15-22.15, WZ UW ul. Szturmowa 1/3

Czwartek 19.45-21.45, Hala CSiR UW, ul. Banacha 2A

II zespół

Poniedziałek 16.45-18.15, WZ UW ul. Szturmowa 1/3

Czwartek 18.00-19.30, Hala CSiR UW, ul. Banacha 2A

Kontakt

Trener Katarzyna Wysocka-Cywińska
e-mail: k.wysocka-cywinska@uw.edu.pl